STROJNÍ KOVOVÝROBA A OBRÁBĚNÍ KOVŮ

ŠIROKÉ SPEKTRUM OBRÁBĚNÝCH KOVŮ

Strojní výroba je komplexní proces a nese v sobě několik etap a fází. Výroba strojních výrobků je většinou realizována na základě dodané výkresové dokumentace, modelu, či dodaného vzorku.

strojni-kovovyroba

Vše začíná v nástrojárně, kde se navrhne produkt. Vše potom putuje do obrobny, kde se výrobek zrealizuje. Svařovna, brusírna, lakovna či povrchové úpravy jako černění (fosfátování),  zinkování,  povlakování  výrobků, tepelná úprava dílů jako je:  kalení, cementování, nitridace.

CHEMICKÝ ZINEK: ochrana povrchů proti korozi-zinkování jsou dalšími zastávkami výrobku. 

Jedná se o velký koloběh, který musí každý produkt podstoupit. V konečné fázi se hotový výrobek může těšit na konečnou kontrolu, kompletaci, balení, montáž a dopravu ke klientovi.

Každý průmyslový podnik je jiný a má odlišné požadavky, potřeby či jiné představy. My ale úspěšně plníme přání všech klientů a dodáváme jim „kovová“ řešení na míru.

S více než devatenáctiletou zkušeností v tomto oboru zajistíme spolehlivé dodávky pro malé podniky i větší společnosti u nás i do zahraničí.

Proč svěřit důvěru zrovna Nám?
Dlouhodobě zaměstnáváme zkušené, spolehlivé a zručné řemeslníky, kteří jsou v kombinaci s moderně vybavenou dílnou základem kvalitních výrobků. Naše dílna je vybavena moderními stroji a proto jsme schopni přijímat nejrůznější typy zakázek.

KOMPLEXNÍ SERVIS
Zajistíme nejen výrobu požadovaných dílů a to vlastními výrobními technologiemi nebo pomocí kooperací, ale i montáž celků a dopravu prostřednictvím prověřených dopravců. 

VLASTNÍ SÍŤ DODAVATELŮ
Kooperačně zajišťujeme výrobu dílů, pro které nemá náš výrobní závod k dispozici potřebné výrobní technologie. Naši dodavatelé jsou dlouhodobě prověření partneři, kteří jsou schopni plnit vysoké požadavky na kvalitu dodávaných výrobků.

ZKUŠENÝ TÝM ODBORNÍKŮ
Máme více než desetileté zkušenosti v tomto oboru. Disponujeme týmem, který se skládá z odborníků na strojírenství,  máme také personál pro kontrolu kvality výrobků a obchod. Klademe též velký důraz na výběr a péči o naše výrobní dělníky. To vše je zárukou, že vždy dostanete správný výrobek, za správnou cenu a na správném místě.

KONTROLA KVALITY DODÁVANÝCH VÝROBKŮ
Abychom zajistili vysokou úroveň kvality dodávaných výrobků k plné spokojenosti všech zákazníků, dbáme na kontrolní proces, který neustále zdokonalujeme investicemi do kontrolních zařízení a personálu kontroly.

Strojní výroba a obrábění kovů: podkategorie

CNC FRÉZOVÁNÍ

Více informací

CNC – Řezáním laserem

Více informací

CNC soustružení

Více informací

ŘEZÁNÍ VODNÍM PAPRSKEM

Více informací

Zde ideálně potvrzená reference od Vašich klientů…

ŠKODA AUTO a.s.

Petr Novák

Zde ideálně potvrzená reference od Vašich klientů…

ŠKODA AUTO a.s.

Petr Novák

Button 1 default text
Button 2 default text

RYCHLÉ KONTAKTY

ÚDAJE O FIRMĚ

Obchodní jméno:
FEMONT a.s.

Odpovědný zástupce:
Jaromír Výtvar

Výkonný ředitel:
Jaromír Výtvar

Adresa sídla:
9. května,
294 41 Dobrovice
IČ: 264 18 401
DIČ: CZ26418401

Společnost FEMONT a.s. působí na trhu od roku 2000 se 100 % českým kapitálem. Na počátku existence se firma soustředila především na obory: zámečnictví, kovovýrobu a strojní výrobu. Firma ale prošla od svého založení značným vývojem od modernizace strojního vybavení, přestavby areálu firmy, až po stále se rozšiřující se portfolio nabízených výrobků a služeb pro naše obchodní partnery. 

Reference

Zde ideálně potvrzená reference od Vašich klientů…

ŠKODA AUTO a.s.

Petr Novák

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky v Čelákovicích, ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mykhaylo Bentsa

Button 1 default text
Button 2 default text

Novinky

Nová auta ve firmě a reklamní polepy

Pro naše pracovníky jsme zakoupili nové automobily a nechali polepit do firemních barev.

Číst dále...

06-24-2021

RYCHLÉ KONTAKTY

Provozní doba kanceláře
Pondělí – Pátek: 8:00 – 16:00

+420 775 135 917
bohdanstetsyshyn@gmail.com

ÚDAJE O FIRMĚ

STETSYSHYN s.r.o.
Mladá Boleslav – Kosmonosy
Průmyslová 862

IČO: 08383219
DIČ: CZ08383219

Odpovědný zástupce:
Bohdan Stetsyshyn

Adresa sídla:
Na Folimance 2155/15,
Vinohrady
120 00 Praha

logo-bw2

Výstavba rodinných domů na klíč, zateplování fasád, bourací práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, výstavby plotů, zámkové dlažby…

Působnost: Mladá Boleslav, Praha, Turnov, Jičín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Mělník, střední Čechy, celá ČR